Výrobky pro radost i užitek

Výrobky našich klientů si můžete i prostřednictvím emailu uvedeného v kontaktech objednat. Objednáním výrobku přispějete buď na koupi dalšího materiálu pro volnočasové aktivity, na provoz sdružení nebo na konkrétní vyhlašovanou akci. Máte dvě následující možnosti V této sekci dle fotografií si můžete vybrat z již hotových výrobků připravených k prodeji za cenu uvedenou u fotografie (cena poštovného bude vždy stanovena individuálně a v závislosti na druh zvolené platby - platba předem na účet, platba při převzetí zásilky - na dobírku) nebo z výrobků uvedených v sekci výtvory dětí s tím, že výrobek bude vyráběn "na zakázku", v tomto případě Vám bude nejprve zaslána aktuální fotografie zhotoveného výrobku a následně budete vyzvání k platbě
ozdoby

ozdoby

nejen na vánoce, plastová sklíčka velikosti cca 7 cm, cena za kus 10 kč, malované barvami na sklo, vhodné i jako přívěsek na klíče, tvořeno dětmi od 5ti let do 11 let.
Sádrové svícny

Sádrové svícny

tvořeno dětmi z první třídy, velikost cca 15 cm, včetně čajové svíčky, cena za kus 15 kč.
novoročenky

novoročenky

v barvách, které si vyberete, cena 10 kč za kus, bez obálky
Svíčky

Svíčky

svíčky různých barev a tvarů, vajíčka za 20Kč, malé svíčky 35 kč, velké 55 kč. Počítejte s balným a poštovným ve výši 70 Kč, balíme do bublinkaté folie a krabice.
bonsaj

bonsaj

stromeček z korálků vysoký cca 15 - 20 cm, lze vyrobit v barevném provedení dle přání, cena za kus 99 Kč, poštovné a balné 70 kč, balíme do bublinkaté folie a krabice.
svíčky vajíčka

svíčky vajíčka

cca 8 cm vysoká, cena viz výše
šperkovnice

šperkovnice

dřevěné a papírové krabičky zdobené ve stylu mozaiky, cena od 25 kč výše dle rozměru
malá taška

malá taška

bio bavlna, menší rozměry, zdobená technikou tisk, cena 30 kč, lze poslat jako doporučený dopis, poštovné od 34 kč.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one