JAK NÁM MŮŽETE POMOCI

Možností, jak našemu občanskému sdružení pomoci, je nepřeberné množství, můžete se dát snažší cestou a poslat nám finanční příspěvek, můžete nás podpořit materiálně (oblečení po Vašich dětech, nadbytečné vybavení domácnosti apod.), nebo se můžete přímo zapojit do některé z našich pořádaných aktivit, pomocných rukou není nikdy dost. Většina akcí, pořádaných do této doby, byla zajištěna jen díky dobrovolníkům. Neváhejte nás kontaktovat.
Můžete nám přispět materiálním darem, na podporu služeb žádáme často o granty a musíme předložit projekty v několika vyhotoveních, máme velkou spotřebu kancelářských potřeb, zejména papíru, obálek, eurodesek a především barvy do naší tiskárny canon mp550. Zároveň v poslední době rozšiřujeme naše služby o výrobu a půjčování strukturovaných úkolů, na jejich zhotovení potřebujeme folie na laminování, čtvrtky, také barvu do tiskárny, lepidlo, kancelářský papír, pexesa, časopisy, pohledy, fixy ........
Chceme zřídit keramickou dílnu pro již provozovaný kroužek šikovných rukou. Uvítáme veškerý výtvarný materiál. Dále pak knihy a časopisy o tvoření, výtvarných technikách, také různé látky, nitě, vyšívací bavlnky, přízi na pletení apod. Pro přírodovědný kroužek pak sháníme mikroskopy, zahradnické nářadí, semínka, knihy a časopisy o přírodě, akvária, terária, klece na hlodavce, krmení pro rybičky, hlodavce, plazy. Dále pak DVD s přírodopisnými filmami a vzdělávacími pořady.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one